dachowka ceramiczna

Dachówki Creaton – dlaczego warto je wybrać?

Jeśli budujesz dom, na pewno musisz podejmować wiele decyzji dotyczących materiałów wykończeniowych. Jednym z takich elementów jest pokrycie dachowe. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego warto wybrać dachówki Creaton. 

Zalety dachówek Creaton

Budowa domu to złożony proces, podczas którego musisz dokładnie omówić i zaplanować wiele kwestii. Już na etapie projektu niezbędne będzie ustalenie z architektem najważniejszych szczegółów. Jednym z nich będzie dach. Jego kształt musi być dopasowany do bryły i rozkładu pomieszczeń wewnątrz. Ważny jest także dobór materiału, którym zostanie pokryty. Jednym z najczęściej polecanych pokryć są dachówki ceramiczne firmy Creaton. Producent posiada ponad 130-letnie doświadczenie w produkcji pokryć dachowych, dzięki czemu może pochwalić się zaufaniem klientów i wysoką jakością oferowanych produktów.

Dachówki dostępne są aż w 29 modelach, co umożliwia dopasowanie ich do praktycznie każdego budynku. Są trwałe i odporne na działanie negatywnych warunków atmosferycznych. Stanowią doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, co podnosi komfort życia mieszkańców. Dachówki Creaton w Warszawie i innych dużych miastach są dostępne w wielu sklepach budowlanych i hurtowaniach. W takich miejscach możliwe jest obejrzenie i porównanie dachówek z bliska. Dodatkowo obsługa będzie posiadała dokładną wiedzę na temat wszystkich modeli dachówek.

Gdzie kupować dachówki?

Dobrej jakości hurtownia pokryć dachowych w każdym mieście będzie posiadała w ofercie różnego rodzaju pokrycia. Znajdziesz tam zarówno dachówki ceramiczne, bitumiczne, jak i blachodachówkę. Pracownicy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania i pomogą Ci w wyborze materiału, który najlepiej sprawdzi się dla danego budynku. Pamiętaj, że musisz wziąć pod uwagę zarówno kształt dachu, parametry techniczne konstrukcji, jak i względy wizualne. W niektórych przypadkach niezbędne będzie zastosowanie się do miejscowych przepisów, określających dopuszczalny rodzaj zabudowy i kształtu domów.