japonski masaz

Jak wykonać japoński masaż Kobido?

Japoński masaż Kobido to intensywny zabieg wykonywany przez masażystę. Wykonuje się go w celu, aby pobudzić głębokie struktury skóry do regeneracji. Po wykonaniu takiego zabiegu pacjent po kilku dniach może zobaczyć, że skóra stała się mocniejsza i bardziej odżywiona, odżywienie skóry zapewniają składniki aktywne, które są zawarte w składzie kosmetyków, które masażysta używa podczas masażu Kobido. Często taki masaż nazywa się nieinwazyjnym oraz niechirurgicznym liftingiem twarzy. Dzięki niemu klient po zabiegu zyskuje wiele pozytywnych efektów, a jednym z nich jest, chociażby poprawienie ukrwienia skóry, przez co staje się ona wizualnie o wiele zdrowsza. Jak więc masażysta wykonuje taki zabieg?

Wykonywanie masażu Kobido

Doświadczony masażysta umiejętnie przeprowadza każdy etap japońskiego masażu Kobido. Na początku masażysta wykonuje powolne ruchy dłoni, które mają za zadanie sprawić, że skóra twarzy się relaksuje i rozluźnia. Następnie masażysta wykonuje szybkie, a zarazem energiczne ruchy, które pobudzają skórę do produkcji składników przyczyniających się do naturalnego liftingu. Przez to, że specjalista bądź specjalistka wykonuje naprzemienne ruchu, umożliwia to wiele efektów na twarzy klientów. Do efektów takiej techniki należy zaliczyć wygładzenia i spłycenia zmarszczek oraz relaks całego ciała a w szczególności twarzy. Masaż Kobido w Nowogrodzie Bobrzańskim to oferta firmy Evemediart, która wykonuje również makijaż okolicznościowy w Nowogrodzie Bobrzańskim. Dzięki odpowiedniemu zespołowi specjalistów każda klientka wychodzi z takiego salonu zadowolona. 

Co jeszcze warto wiedzieć o masażu Kobido?

Masaż Kobido niesie ze sobą wiele zalet dla skóry. Warto więc wyróżnić takie efekty jak zniwelowanie zmarszczek mimicznych, zmniejszenie oznak starzenia się skóry, a co za tym idzie odzyskiwanie młodszego wyglądu twarzy. Głęboki masaż mięśni skóry pobudza nasze komórki, przez co twarz regeneruje się o wiele szybciej, niż było to przed zabiegiem.