hostessa

Na jakie wydarzenia warto zatrudnić hostessy?

Praca hostessy cieszy się ogromną popularnością, zatrudniając hostessę, można liczyć na większą promocję swojej kampanii lub nowego projektu. Wiele osób myśli, że jest to łatwa praca, która wymaga jedynie ładnej buzi oraz smukłej sylwetki. Jednak do pracy z ludźmi agencje artystyczno promocyjne szukają osób, które potrafią nawiązać dobry kontakt z nieznajomą osobą, przez co łatwiej jest jej zareklamować daną firmę lub jakiś projekt. Zadania, jakie należą do obowiązków takiej hostessy, są różne, wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju wydarzenia oraz wymagań pracodawcy. Przykładem może być witanie gości podczas wejścia na dane wydarzenie. Na jakie jeszcze wydarzenia dobrym rozwiązaniem będzie zatrudnienie hostessy?

Wydarzenia, na które warto zatrudnić hostessę

Wiele wydarzeń wymaga dopięcia spraw organizacyjnych na ostatni guzik, dlatego pomoc hostessy przy okolicznych przedsięwzięciach będzie świetnym rozwiązaniem. Przykładem takiego wydarzenia mogą corocznie organizowane Targi w Kielcach, na które wiele firm zatrudnia hostessy w Kielcach. W takim miejscu firmy najczęściej reklamują swoje usługi lub produkty, a hostessy wręczają gościom ulotki, gadżety, upominki oraz podają ciekawym gościom podstawowe informacje dotyczące danej firmy.

Agencja artystyczno-promocyjna Artsar to agencja, która zrzesza najlepsze hostessy z całej Polski, dzięki czemu można liczyć na najlepszą obsługę gości na swoich eventach. Kolejnym bardzo popularnym miejscem, gdzie zatrudnia się hostessy, są gale sportowe. Hostessy są tam odpowiedzialne za takie zadania jak wręczanie pucharów lub dyplomów wyróżnionym uczestnikom.

Gdzie jeszcze opłaca się zatrudnić hostessę?

Hostessy bardzo często zatrudnia się również do nowo powstałych sklepów. Robi się tak ze względu na kampanię promocyjną, która przewiduje upominki wręczane przez hostessy dla pierwszych klientów. Dodatkowo hostessy mogą również być odpowiedzialne za omawianie produktów dostępnych w nowo otwartym sklepie.