Premiera kolekcji „Little Champion” Ewa Klucze by Otylia

Premiera kolekcji „Little Champion” Ewa Klucze by Otylia

Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu, a prywatnie mama 10 – miesięcznej Marceliny, stworzyła wspólnie z polskim producentem odzieży dziecięcej Ewa Klucze pierwszą kolekcję ubranek dla małych mistrzów. Linię Little Champion, dostępną pod marką Ewa Klucze by Otylia, tworzą ubranka dla dziewczynek i chłopców w wieku od 0 do 2 lat.

– Kompletując wyprawkę przed narodzinami Marceliny poszukiwałam produktów, którym będę mogła zaufać. Sporo czasu spędziłam na konsultacjach z zaprzyjaźnionymi mamami. Tak trafiłam na ubranka marki Ewa Klucze – produkowane w Polsce, z najwyższej jakości bawełny. Wtedy w mojej głowie narodził się pomysł stworzenia wyjątkowej kolekcji ubranek. Po kilku miesiącach pracy i przygotowań doczekaliśmy się premiery marki Ewa Klucze by Otylia. To spełnienie jednego z moich marzeń i prezent dla mojej córeczki – opowiada o kolekcji Otylia Jędrzejczak.

Motylek i delfinek dla małych czempionów

W kolekcji mistrzyni olimpijskiej znalazły się ubranka dla dziewczynek i chłopców w rozmiarach od 56 do 104 cm. – Tworząc kolekcję Little Champion chcieliśmy nawiązać do dorobku i historii jej współautorki. Sięgnęliśmy po krople wody, z których utworzyliśmy pięknego motylka, widniejącego na ubrankach dziewczęcych i delfina, zdobiącego wybrane produkty dla chłopców – mówi Piotr Baranik, właściciel firmy Ewa Klucze.

Wśród asortymentu z linii Little Champion można znaleźć zarówno sportowe spodnie, koszulki i bluzy, jak i zwiewne, eleganckie sukienki i spódniczki, idealne dla małych elegantek. Łącznie kolekcję tworzy 59 produktów.

Współpraca z Otylią Jędrzejczak to pierwszy tego typu projekt realizowany przez firmę Ewa Klucze. Premiera kolekcji inauguruje przypadającą na ten rok rocznicę 20-lecia działalności przedsiębiorstwa. –  Od początku istnienia słuchamy głosów mam, przykładając ogromną uwagę do detali i najwyższej jakości dostarczanych produktów. Mama, z którą stworzyliśmy kolekcję jest wyjątkowa. Wciąż inspiruje i motywuje do działania i rozwoju. Jestem pewna, że Little Champion to kolekcja na medal – komentuje Ewa Baranik, właścicielka firmy Ewa Klucze.