Seks analny – jak zacząć?

Seks analny budzi wiele kontrowersji. Jednych ciekawi, ale nie próbowali, inni wręcz go uwielbiają. Nadal jednak jest tematem tabu – a szkoda. Jeśli chcecie zacząć swoją pikantną przygodę z seksem analnym to mamy dla was coś co lepiej przeczytajcie i zapamiętajcie.

Przewodnik dla początkujących

Po pierwsze i najważniejsze! Nie rób tego, jeśli nie chcesz, jeśli nie jesteś przekonana. Jeśli Twój facet na Ciebie naciska, to niech się wypcha. Jeśli nie jesteś gotowa, nie jesteś pewna – to NIE I KONIEC. Jeśli zrozumie to chwała mu za to, jeśli nie to niech spada.

Jedne kobiety chcą spróbować seksu analnego i kręci je to, inne na samą myśl mają odruch wymiotny… Więc lepiej najpierw pogadać, sprawdzić co i jak – dopiero potem wejdź w jej drugą dziurkę.

Podczas seksu analnego – nie ważne czy to pierwszy raz (choć wtedy jest to wręcz koniecznością) czy dziesiąty, czy setny – zawsze używaj lubrykantu. Dużo lubrykantu… Sprawi, że będzie Ci przyjemnie i nie będziesz odczuwała dyskomfortu. Może nawet doznasz orgazmu, jakiego nigdy wcześniej nie było Ci dane poczuć.

Na początku może boleć. Niestety. Nie zrażaj się jednak. Główka to najszersza część penisa, dlatego boli – rozluźnij się i pozwól mu wejść głębiej – będzie Wam przyjemniej.

Jak już wspomnieliśmy – rozluźnij się – to najważniejsze.

Nie bój się „wpadki z kupką” – nie bój się, nie wypadnie. Możesz odnosić wrażenie, że musisz skorzystać jak najszybciej z toalety, ale to tylko takie wrażenie. Jednak po seksie mimo wszystko warto iść do toalety – to normalne.

Najważniejsza kwestia:

JEŚLI CI SIĘ NIE SPODOBA TO NIGDY WIĘCEJ TEGO NIE RÓB!

Nie pozwól też partnerowi namawiać Cię na seks analny (o czym również już wspomnieliśmy) i nie staraj się niczego robić „na siłę”. Każdy rodzaj seksu, każde pieszczoty, każda próba poznania czegoś nowego, kosztowania nowych doznań – ma być dla Ciebie przyjemnością! Jeśli sama masz ochotę na spróbowanie seksu analnego, poczytaj (chociażby w sieci) jak odpowiednio się do niego przygotować i jakie zachować „środki ostrożności” by nie borykać się potem z jakąś infekcją – w końcu… w odbycie mamy wiele bakterii i łatwo je przenieść na inne części ciała podczas seksu analnego…


źródło: porno-gwalty.pl