nauka

Zajęcia angielskiego z nativem – najistotniejsze benefity

O współpracy z native’ami wspomina się teraz sporo, a lekcje realizowane przez osoby, dla których angielski to język ojczysty, są szczególnie cenione. Konwersacje z nativem, pod okiem zaangażowanego nauczyciela, mogą zapewnić uczniom niezwykłe benefity. Oto największe korzyści konwersacji z angielskim native speakerem.

Angielski z native speakerem to kontakt z autentycznym angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego.  Lekcje z native speakerem to rodzaj edukacji, w której odtwarzasz realną sytuację rozmowy i możesz na bieżąco naprawiać błędy.

Nauka angielskiego z nativem to precyzyjna wymowa

Obecnie niełatwo stwierdzić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Skoro fascynuje Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z USA. Jeśli Twoim celem jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, postaw na native speakerów pochodzących z Wielkiej Brytanii.

Native speaker uczy interesujących faktów

Konwersacje  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą być zdecydowanie prostszą, dodatkowo bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka języka angielskiego staje się zasadniczo prostsza, kiedy okazuje się, że Twój lektor jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych pasji.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

W momencie kiedy kurs angielskiego prowadzi lektor z polski, pokusa mówienia do niego po polsku jest częsta. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, które to błyskawicznie daje wspaniałe wyniki w nauce. Odpowiedni native orientuje się, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez lekcje z native speakerem (np. w czasie lekcji online z native speakerem dla dorosłych w TalkBack) systematycznie szlifujesz swój język. Konwersując z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności podczas normalnej rozmowy.