depilacja laserowa

Depilacja laserowa w Twoim mieście

Luty to idealny czas na podjęcie wyzwania dotyczącego depilacji laserowej wybranej części ciała. Spowodowane to jest tym, że zabiegi depilacji laserowej zawsze przebiegają etapami. Stąd też czas takich zabiegów jest znacznie wydłużony.

Czy warto?

Wiele kobiet jeszcze w dalszym ciągu zastanawia się czy depilacja laserowa Gdynia – https://laserline.pl/depilacja/ to zabieg na który warto wydać sporo pieniędzy. Jest to z całą pewnością opcja do przemyślenia dla wszystkich kobiet, które nie chcą codziennie lub raz w tygodniu depilować swojego ciała. Warto jednak mieć na uwadze, że zabiegi depilacji laserowej nie należą do przyjemnych a ich ceny są naprawdę różne. Wszystko jest tutaj zależne od tego w jakim salonie kosmetycznym zabiegi zostaną przeprowadzane. Seria zabiegów tego typu nie należy również do tanich niemniej dla wielu kobiet jest to bardzo kusząca opcja.

Jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest zabiegiem do którego nie należy się jakoś specjalnie przygotowywać. Istotne jest tutaj przede wszystkim to, aby ciało zostało ogolone, w sferach poddawanych depilacji, kilka dni wcześniej. W innym razie laser nie będzie w stanie prawidłowo zadziałać. Dobrze jest również poddawać się zabiegowi nie w trakcie miesiączki. W tym czasie bowiem ciało kobiety jest zdecydowanie bardziej podatne na ból. Tym samym więc zabieg będzie bardziej bolesny mimo zastosowania żeli łagodzących czy też maści przeciwbólowych przed zabiegiem.

Coraz większe zainteresowanie mężczyzn

Panowie również zaczęli walczyć z nadmiernym owłosieniem i zapisywać się na wizyty do kosmetologów. W przypadku mężczyzn najbardziej newralgicznymi miejscami, które poddawane są zabiegom depilacji laserowej są broda, klatka piersiowa i plecy. Przy tym należy zaznaczyć, że broda jest miejscem najbardziej bolesnym ze względu na gęstość zarostu. Niemniej lasery są w stanie usunąć aż 95% owłosienia z tych właśnie części ciała mężczyzny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

W przypadku mężczyzn nie ma prawie żadnych przeciwwskazań do zabiegu depilacji laserowej. Jedynym elementem, który nie pozwala poddać się takiemu zabiegowi jest zażywanie leków z określonych grup oraz choroba. U kobiet zaś sprawa wygląda nieco inaczej ze względu na to, że dochodzi jeszcze karmienie piersią i ciąża. Obie płcie nie powinny decydować się na zabieg posiadając opaleniznę. Wszelkich informacji na temat przeciwwskazań zawsze udzieli fachowiec pracujący na miejscu. Zazwyczaj też przeprowadzany jest wcześniej wywiad z którego wychodzi czy zabieg może być przeprowadzony czy musi zostać odwleczony w czasie.