Buty damskie

Jakie buty damskie będą modne w sezonie jesień-zima 2020/2021

Sezon w modzie damskiej jesień-zima 2020/2021 zapowiada się bardzo obiecująco. Do łask wraca wiele trendów, spora część utrzymuje się w czołówce i śmiało wkraczają nowe. Sprawdziliśmy co piszczy w trawie w kategorii obuwie. Jakie buty damskie będą modne w nadchodzących chłodnych miesiącach? Podpowiadamy.

Buty damskie jesień-zima 2020/2021

Szalenie modne w tym sezonie będą buty ozdobione łańcuchami. Nie ma znaczenia czy będzie on opływał w złocie czy stanie się przedstawicielem srebra. Można także dowolnie wybierać je pod względem rozmiaru. Czy to cienki czy gruby – ważne, aby zaistniał na obuwiu. Łańcuszki są więc już nie tylko na topie pod względem pojawiania się w biżuterii czy na odzieży lub torebkach. Śmiało wkraczają również do kategorii obuwie zdobiąc klasyczne botki czy też ciężkie platformy. W każdej wersji prezentują się równie okazale.

Modne obuwie damskie jesień-zima 2020/2021 to także wszelkiej maści biżuteryjne zdobienia w postaci kryształków i cyrkonii. Biżuteryjne buty można śmiało zestawiać z różnej maści stylizacjami. Świetnie wypadają w zestawieniu z klasycznymi motywami zdobiąc ubranie i wysuwając się jednocześnie na pierwszy plan.

Zobacz także: http://domowia.pl/modne-dodatki-do-wnetrz-2020-2021-sprawdz-co-bedzie-na-topie/

W tym sezonie nie można także przejść obojętnie obok brogsów czyli butów, które wyposażono w charakterystyczne dziurki oraz przeszycia. Do łask znów wkraczają także lata 90. i szalenie modne wówczas platformy. Stanowią podstawę zarówno butów na obcasie, jak i botków oraz martensów czy sztybletów. A może buty miękkie niczym kapcie? Proszę bardzo. Te także wpisują się w tegoroczne trendy. Nie bez znaczenia pozostaje także rola butów zdobionych kokardami. To absolutny must have sezonu, który musi znaleźć się w szafie każdej miłośniczki najnowszych trendów.

Modne obuwie jesień-zima 2020/2021

O ile wzory, dekory i wszelkiej maści kolory mają kolosalne znaczenie na drodze do wyboru butów w których będziemy się dobrze czuć, o tyle ich jakość powinna wysuwać się na pierwszy plan. Przede wszystkim mowa o tym, że obuwie na które postawimy muszą być wykonane z dobrego materiału, a ponadto po prostu być wygodne. Moda modą, ale komfort noszenia jest najważniejszy. Mowa zarówno o dobrym samopoczuciu, jak i zdrowiu. Gdzie szukać obuwia? Po prostu w sprawdzonych markach. Wiele takich można znaleźć z największej galerii handlowej w Warszawie Złotych Tarasach. Poza świetną lokalizacją i parkingiem 24/7 ma bardzo dużą i różnorodną ofertę sklepów.