Samochody użytkowe

Nowe samochody użytkowe Toyota – wybierz zaufanego partnera dla swojego biznesu!

Samochody marki Toyota cieszą się olbrzymią popularnością. Dużym zaufaniem darzą ją nie tylko klienci indywidualni, ale także różnego rodzaju przedsiębiorstwa, zasilając swoje firmowe floty samochodami tego japońskiego koncernu. W 2020 roku marka zajęła drugie miejsce na podium najpopularniejszych marek samochodów w Polsce. Tym samym nowe samochody użytkowe Toyoty są jednymi z najczęściej kupowanych w naszym kraju.

Samochody użytkowe Toyota – jakie modele?

Trudno dziwić się takim dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych, skoro Toyota niezwykle aktywnie działa w segmencie obejmującym samochody o stricte użytkowym charakterze. Szeroka gama modeli, w której znajdują się zarówno samochody dostawcze, jak i auta osobowe, odznaczające się niezawodnością, ekonomicznością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, pozwala na pełne dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb.

Obok tradycyjnych dostawczaków typu VAN, Toyota oferuje również kompaktowe furgony oraz pick-upy z podwójną kabiną. Nowe samochody użytkowe Toyoty to przede wszystkim:

  • PROACE – auto dostawcze
  • PROACE Verso – minivan
  • PROACE CITY – kompaktowy furgon
  • PROACE CITY Verso – suv
  • HILUX – pick-up

Poszczególne modele dostępne są w różnych wersjach silnikowych – benzynowych oraz wysokoprężnych. To jednak nie wszystko, co proponuje Toyota dla klientów biznesowych.

Samochodu dostawcze Toyota – dedykowana zabudowa!

Oglądając oferty katalogowe samochodów, możemy z reguły wybierać różne opcje ich wyposażenia. Toyota w przypadku aut użytkowych idzie o krok dalej. W ofercie marki znajdziemy bowiem różnego rodzaju zabudowy danych modeli samochodów dla firm, dzięki którym samochody Toyota zamieniają się w doskonałe narzędzia pracy. Przykładowe zabudowy specjalne dla nowych samochodów użytkowych Toyota to:

  • Zabudowa izoterma – dedykowana dla firm zajmujących się przewozem żywności w opakowaniach.
  • Zabudowa serwisowa – system pojemników, szafek i modułów do przechowywania różnego rodzaju narzędzi, duża możliwość konfiguracji i dostosowania do indywidualnych potrzeb.
  • System uchwytu drabiny – umożliwia zamontowanie drabiny na samochodzie.
  • Zabudowa funeralna – samochody przystosowane do branży funeralnej.
  • Pojazdy specjalne (HILUX) – możliwość dostosowania samochodu do takich branż jak pogotowie energetyczne, straż pożarna, policja, budownictwo itd.

Możliwości finansowania nowych samochodów

Obok szerokiej gamy pojazdów i dużych możliwości dostosowania samochodu do konkretnych potrzeb, Toyota przyciąga do siebie również poprzez korzystne systemy finansowania oraz wsparcie, w kwestii organizacji i zarządzania flotami pojazdów w firmach. W ten sposób firmy mogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie w kwestii finansowania nowych samochodów.

Toyota oferuje zarówno leasing, jak i kredyty – w tym leasing standardowy oraz leasing niższych rat, a także kredyt standardowy i kredyt niższych rat. Co najważniejsze, w doborze odpowiedniego sposobu zakupu czy wynajmu długoterminowego samochodów firmowych, pomaga zespół profesjonalnych doradców Toyoty.

Partnerem materiału jest salon Toyota Okęcie – nowe samochody użytkowe Toyota.