Samochody użytkowe

Samochody marki Toyota cieszą się olbrzymią popularnością. Dużym zaufaniem darzą ją nie tylko klienci indywidualni, ale także różnego rodzaju przedsiębiorstwa, zasilając swoje firmowe floty samochodami tego japońskiego koncernu. W 2020 roku marka zajęła drugie miejsce na podium najpopularniejszych marek samochodów w Polsce. Tym samym nowe samochody użytkowe Toyoty są jednymi z najczęściej kupowanych w naszym kraju.

Samochody użytkowe Toyota – jakie modele?

Trudno dziwić się takim dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych, skoro Toyota niezwykle aktywnie działa w segmencie obejmującym samochody o stricte użytkowym charakterze. Szeroka gama modeli, w której znajdują się zarówno samochody dostawcze, jak i auta osobowe, odznaczające się niezawodnością, ekonomicznością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, pozwala na pełne dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb.

Obok tradycyjnych dostawczaków typu VAN, Toyota oferuje również kompaktowe furgony oraz pick-upy z podwójną kabiną. Nowe samochody użytkowe Toyoty to przede wszystkim:

  • PROACE – auto dostawcze
  • PROACE Verso – minivan
  • PROACE CITY – kompaktowy furgon
  • PROACE CITY Verso – suv
  • HILUX – pick-up

Poszczególne modele dostępne są w różnych wersjach silnikowych – benzynowych oraz wysokoprężnych. To jednak nie wszystko, co proponuje Toyota dla klientów biznesowych.

Samochodu dostawcze Toyota – dedykowana zabudowa!

Oglądając oferty katalogowe samochodów, możemy z reguły wybierać różne opcje ich wyposażenia. Toyota w przypadku aut użytkowych idzie o krok dalej. W ofercie marki znajdziemy bowiem różnego rodzaju zabudowy danych modeli samochodów dla firm, dzięki którym samochody Toyota zamieniają się w doskonałe narzędzia pracy. Przykładowe zabudowy specjalne dla nowych samochodów użytkowych Toyota to:

  • Zabudowa izoterma – dedykowana dla firm zajmujących się przewozem żywności w opakowaniach.
  • Zabudowa serwisowa – system pojemników, szafek i modułów do przechowywania różnego rodzaju narzędzi, duża możliwość konfiguracji i dostosowania do indywidualnych potrzeb.
  • System uchwytu drabiny – umożliwia zamontowanie drabiny na samochodzie.
  • Zabudowa funeralna – samochody przystosowane do branży funeralnej.
  • Pojazdy specjalne (HILUX) – możliwość dostosowania samochodu do takich branż jak pogotowie energetyczne, straż pożarna, policja, budownictwo itd.

Możliwości finansowania nowych samochodów

Obok szerokiej gamy pojazdów i dużych możliwości dostosowania samochodu do konkretnych potrzeb, Toyota przyciąga do siebie również poprzez korzystne systemy finansowania oraz wsparcie, w kwestii organizacji i zarządzania flotami pojazdów w firmach. W ten sposób firmy mogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie w kwestii finansowania nowych samochodów.

Toyota oferuje zarówno leasing, jak i kredyty – w tym leasing standardowy oraz leasing niższych rat, a także kredyt standardowy i kredyt niższych rat. Co najważniejsze, w doborze odpowiedniego sposobu zakupu czy wynajmu długoterminowego samochodów firmowych, pomaga zespół profesjonalnych doradców Toyoty.

Partnerem materiału jest salon Toyota Okęcie – nowe samochody użytkowe Toyota.