Ostatni krzyk mody - drewniane zegarki

Ostatni krzyk mody – drewniane zegarki

Co jakiś czas można obserwować nowe trendy w modzie – które zmieniają się tak szybko, że czasem nie zdążymy kupić jeszcze jakiegoś najmodniejszego gadżetu czy elementu garderoby, a już modne jest coś innego. W artykule zaprezentujemy jednak ostatni krzyk mody, który raczej nieprędko zostanie wyparty, ponieważ niesie ze sobą nie tylko doskonały wygląd, ale i wyższe wartości – to drewniane zegarki, które wpisują się w obowiązującą obecnie modę „eko”. A o tym, że warto dbać o środowisko naturalne chyba nikogo nie trzeba już przekonywać! Co warto wiedzieć o zegarkach tego typu? Gdzie je kupić i jak nosić?

Drewniane zegarki – po co je nosić?

Mamy do wyboru naprawdę mnóstwo różnych zegarków, więc jeśli chcemy się jakoś efektownie wyróżnić, ale jednocześnie nie zamierzamy kupować niczego kiczowatego, musimy zainwestować w towar wysokiej jakości i o oryginalnym designie. Drewniane zegarki łączą w sobie wszystko, co obecnie najważniejsze w modzie – są unikalne, wciąż jeszcze mało osób je nosi, łatwo je zauważyć, są ekologiczne, uniwersalne, estetyczne, odporne i wygodne. To produkty, które posłużą przez długie lata, więc warto w nie zainwestować. Jednocześnie nie trzeba wcale opróżniać portfela, żeby móc je kupić – mimo znanego producenta kosztują kilkaset złotych, a wiele modeli można znaleźć w niezwykle okazyjnej cenie, na sporej promocji.

Firmą, która je sprzedaje jest na przykład Giacomo Design. Warto wiedzieć, że za każdy sprzedany zegarek firma ta sadzi jedno drzewo – kupując coś dla siebie, przyczyniamy się zatem do czegoś dobrego. Drewno użyte do wykonania zegarka jest przy tym naturalnym materiałem, który się rozłoży w naturze sam z siebie – dlatego nie zanieczyszcza środowiska tak, jak to robią inne zegarki, na przykład wykonywane ze szkodliwych tworzyw sztucznych.

Drewniane zegarki – gdzie je kupić?

Zegarki wykonane z drewna to nie są z pewnością produkty, które można znaleźć w dowolnym sklepie stacjonarnym. Dlatego odpowiednim miejscem do prowadzenia poszukiwań jest raczej internet. W sklepach internetowych można znaleźć tego rodzaju zegarki, przy czym najlepiej kupować u producenta – wówczas mamy gwarancję, że dany towar jest najwyższej jakości. Na przykład w Giacomo Design wszystkie zegarki są wykonywane ręcznie, z dbałością o nawet najmniejszy detal. Klienci mogą też liczyć na 24-miesięczną gwarancję. A ponieważ oczywiste jest, że niektórzy wolą dotknąć jakiś zegarek i założyć go przed zakupem, istnieje możliwość oddania danego egzemplarza w ciągu 30 dni od zakupu, jeśli cokolwiek się w nim nie spodoba. Sytuacje te są jednak bardzo rzadkie, ponieważ drewniane zegarki raczej od razu przypadają każdemu do gustu!

Szukając odpowiedniego modelu dla siebie, można również skorzystać z wygodnych wyszukiwarek, umieszczonych na stronie sklepu z zegarkami. A ponieważ liczba modeli jest spora, można od razu ustawić odpowiednie parametry, na przykład szukając produktów z jasnego drewna, albo z drewna hebanowego. Wszystko zależy od gustu konkretnego człowieka.

Drewniane zegarki – do jakich stylizacji?

Zegarki wykonane z drewna mogą pasować do różnych stylizacji – to produkty, które spodobają się zarówno mężczyźnie, który kocha sport i bierze udział w maratonach, jak i kobiecie, która jest szefową wielkiej firmy, a jej styl ubierania jest ściśle formalny. W asortymencie sklepu można natrafić na zegarki bardziej sportowe, bądź bardziej klasyczne, albo na takie wersje, które sprawdzają się w różnych sytuacjach. Warto na przykład posłużyć się modelem BELLEZZA SEMPLICE GD08304, który jest naprawdę uniwersalny – odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz pasujący tak do formalnych, jak i mniej formalnych spotkań. To codzienny zegarek, który można ubrać na wielkie wyjścia do restauracji, albo na piwo z kolegami. Jego elegancki wygląd podnosi przy tym prestiż każdej stylizacji – czarno-niebieski zegarek z drewna hebanowego jest prawdziwym hitem sprzedażowym! Może i Ty zechcesz go mieć?