branża

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow wybuduje Twój dom w Mosinie!

Planujesz wybudowanie domu w miejscowości Mosina? W realizacji Twoich planów pomoże Ci Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow! Sprawdź dokładną ofertę firmy i zobacz, dlaczego warto zdecydować się na jego obsługę!

Wybudowanie własnego domu jednorodzinnego samodzielnie jest możliwe, lecz na taką opcję decyduje się obecnie coraz mniej osób. Wygodniejszą i szybszą opcją jest zlecenie usług budowlanych ekspertom w tej dziedzinie. Kompleksowe wsparcie w tym zakresie zapewnia Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, które ma ponad 15-letnie doświadczenie w swojej branży.

Jakie domy wykonuje Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się w świadczeniu usług budowlanych w ramach budownictwa jednorodzinnego. Wykonuje domy w technologii tradycyjnej oraz udoskonalonej zgodnie z życzeniami klientów, przekazując je w stanie deweloperskim.

Firma bazuje na dwóch projektach domów jednorodzinnych, które wyróżniają się funkcjonalnością, energooszczędnością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dla maksymalnego komfortu zamieszkania i niskich kosztów eksploatacji budynku.

Domy budowane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow powstają głównie na terenie powiatów średzkiego oraz poznańskiego. Gdy interesuje Cię budowa domów Mosina – https://dom-pokazowy.pl/budowa-domu-mosina/ jest jedną z miejscowości, gdzie firma świadczy swoje usługi.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – zakres usług budowlanych

Usługi oferowane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow obejmują wszystkie czynności niezbędne do wzniesienia wymarzonego przez klienta domu. Zaliczają się do nich w szczególności:

  • Stworzenie projektu oraz jego adaptacja do warunków panujących na działce,

  • Wykonanie prac geodezyjnych na placu budowy,

  • Zakup i transport materiałów,

  • Wykonanie prac budowlanych,

  • Zajęcie się formalnościami w imieniu klientów,

  • Świadczenie kompletnego nadzoru budowlanego,

  • Usługi instalacyjne, także nowoczesne instalacje OZE.

Zobacz domy pokazowe Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow!

Jeżeli chcesz zdecydować się na budowę domu razem z Przedsiębiorstwem Budowlanym Iwanow, sprawdź domy pokazowe przygotowane przez firmę. To dzięki nim podjęcie decyzji o wybudowaniu własnego domu razem z nią jest jeszcze łatwiejsze.

Dwa domy pokazowe firmy o metrażu 75 oraz 90 metrów kwadratowych prezentują technologię oraz materiały wykonane do budowy. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak będzie wyglądać budynek wykonany na zamówienie.

Z galerią zdjęć budynków wykonanych przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow oraz z ich rzutami można zapoznać się również na stronie internetowej firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl