oczyszczacz

Sharp – lider na rynku oczyszczaczy powietrza

Jesień i zima to z pewnością te pory roku, podczas których trwania raczej nie odetchniemy pełną piersią. Dzieje się tak poprzez wszędzie wyczuwalny smog. Niestety polskie powietrze nie należy do najczystszych, przez co cierpi nasze samopoczucie i zdrowie.

Czy w takim razie, w domu można zadbać o czystość powietrza? Oczywiście, że tak i to prościej niż może nam się wydawać. Oczyszczacze powietrza goodair to nie tylko skuteczny, ale również szybki sposób na zapewnienie sobie czystego powietrza we własnych czterech ścianach.

Oczyszczacze powietrza goodair zalety

Oczyszczacz powietrza sprawi, że nawet, a może zwłaszcza w sezonie grzewczym możemy spokojnie oddychać świeższym i czystszym powietrzem w pomieszczeniu we własnym domu, w którym umieściliśmy oczyszczacz powietrza.

Dobrej jakości oczyszczacze powietrza goodair umożliwiają odfiltrowanie takich zanieczyszczeń jak:

  • pyły zawieszone PM 10 i PM 2.5

  • grzyby i pleśń

  • roztocza

  • alergeny

  • kurz

  • wirusy i bakterie

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania dodatkowo sprawią, że powietrze w danym pomieszczeniu zostanie również nawilżone. W zależności, do jakiego pomieszczenia potrzebujemy oczyszczacza, powinniśmy zwrócić uwagę na jego powierzchnię oczyszczania oraz wydajność, dzięki temu będziemy mieć pewność, że urządzenie będzie działało naprawdę dobrze.

Oczyszczacze powietrza pozytywnie wpływają na jakość powietrza, a co za tym idzie równie pozytywne na nasze samopoczucie, układ oddechowy, czy jakość snu, to bez wątpienia ich główna zaleta. Ponadto warto wspomnieć również o prostej obsłudze tego typu urządzeń, które od samego użytkownika nie wymagają dużego zaangażowania.

Oczyszczacze powietrza Sharp- lider na rynku oczyszczaczy

Jednym z najpopularniejszych urządzeń na rynku oczyszczaczy jest japoński Sharp, który warto wziąć pod uwagę, kupując oczyszczacz do mieszkania, domu, czy niewielkiego biura. Japoński producent zadbał szczególnie o wnętrze swoich oczyszczaczy, dzięki czemu uzyskujemy naprawdę dobre efekty filtracji. Sharp wyprodukował również sporą ilość różniących się produktów, dzięki czemu z łatwością dopasujemy model do konkretnego pomieszczenia, naszych wymagań czy możliwości finansowych.

Oczyszczacz Sharp KC-A50EUW bezobsługowy i o dużej skuteczności

Szukając skutecznych oczyszczaczy powietrza, których obsługa będzie na tyle prosta, że nie będzie wymagała od użytkownika dużego zaangażowania, warto rozważyć spośród oczyszczaczy powietrza goodair, właśnie japońskiego producenta Sharp. Modelem nadającym się do średniej wielkości pomieszczeń, idealnym do mieszkania, czy domku, jest oczyszczacz Sharp KC-A50EUW. To model z funkcją jonizacji oraz nawilżania. Funkcja jonizacji w innowacyjnej technologii Plasmacluster umożliwia usunięcie z powietrza również wirusów i bakterii, natomiast dzięki funkcji nawilżania skutecznie nawilża powietrze, co korzystnie wpłynie przede wszystkim na jakość snu. W Sharp KC-A50EUW zastosowano czujniki, które sprawią, że urządzenie jest praktycznie bezobsługowe, ponieważ przy ich pomocy oczyszczacz samodzielnie dopasowuje intensywność oczyszczania oraz stropień nawilżania odpowiedni do warunków panujących w danym pomieszczeniu. Sharp KC-A50EUW możemy umieścić także w sypialni, czy pokoju dziecięcym, ponieważ to niezwykle ciche urządzenie.

Tak jak każdy dobry oczyszczacz powietrza, model Sharp KC-A50EUW, przede wszystkim skutecznie filtruje powietrze, usuwając wszelkie szkodliwe zanieczyszczania.

Podsumowanie

Oczyszczacze powietrza, nie bez powodu stały się must have w wielu domach, już po pierwszym użyciu poczujemy różnicę. Dobrze dobrany oczyszczacz, będzie sterylizował powietrze na najwyższym poziomie, sprawiając tym samym, że poczujemy się jeszcze lepiej we własnych czterech ścianach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl