sport top

Trzy najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce

W Polsce istnieje kilkanaście różnych bukmacherów. Większość z nich to bukmacherzy online, którzy umożliwiają nam obstawianie zakładów przez Internet. Jakie są najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Najlepsi bukmacherzy online

Przyglądając się statystykom najlepszych bukmacherów w Polsce możemy zauważyć, że pierwsze miejsce zajmowane jest przez jedną spółkę. Inni bukmacherzy na podium zmieniają się już częściej, ale widać pewną zależność. Tak więc po kolei, przedstawiamy top 3 najpopularniejszych bukmacherów:

Fortuna to zwycięzca w naszym rankingu bukmacherów online. U tego bukmachera znajdziemy świetne warunki, znakomite promocje, a także jedną z najmniejszych marż na naszym rynku – niecałe 4%. Wszystko to zachęca do obstawiania właśnie tam. Wszyscy użytkownicy jednoznacznie wskazują, ze Fortuna to obecnie najpopularniejszy bukmacher w Polsce.

STS –  Drugie miejsce w naszym rankingu zajął bukmacher STS. Niegdyś był to najlepszy bukmacher, ale teraz nieco odstaje już jakością od tego, do czego przyzwyczajają nas inne spółki. Niemniej jednak w dalszym ciągu posiada spore grono klientów i dlatego można umieścić go na drugim miejscu naszej listy.

Totolotek – Nikt nie wie dlaczego Totolotek jest aż tak popularny. Kursy, które tu znajdziemy są zdecydowanie najgorsze wśród wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Sprawę ratują nieco promocje, ale to i tak nie poprawia sytuacji tego bukmachera. Inne firmy, niewymienione w tym rankingu, spisują się dużo, dużo lepiej.