sport top

Zakłady bukmacherskie online: co, gdzie, jak? Najpopularniejsze firmy

Jeszcze większe emocje. Co czujesz oglądając mecz ulubionej drużyny? Jak reagujesz na zwycięstwo lub porażkę? Niezależnie od odpowiedzi na te pytania, Twoim ulubionym rozgrywkom zawsze towarzyszą silne emocje – od wybuchu ekscytacji po dobijające rozczarowanie. Żeby wzmocnić te odczucia niejeden zagorzały fan postanawia sprawdzić swoją wiedzę na temat sportowych zmagań i dołożyć do tego element ryzyka inwestując swój kapitał w zakłady bukmacherskie. Pomocne wówczas okazują się zakłady, które oferują bukmacherzy online. W jaki sposób wybrać odpowiedniego bukmachera? Poniższe opisy najpopularniejszych firm powinny pomóc w podjęciu decyzji. Jest to ranking bukmacherów stworzony na podstawie własnych opinii.

STS – szeroki wachlarz możliwości

Jeden z najpopularniejszych portali bukmacherskich, posiada w swojej ofercie ogromny wybór różnych dyscyplin takich jak: hokej, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna, sporty walki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że STS wspiera oraz umożliwia również obstawianie zakładów w coraz bardziej popularnych sportach elektronicznych. Oferta STS jest najszerszą dostępną na rynku, stąd też ogromna popularność tego portalu.

 

Fortuna – prosta obsługa i doskonała komunikacja

BukmacherFortuna to profesjonalizm sam w sobie. Ten operator oferuje jeden z najłatwiejszych systemów rejestracji nowych kont oraz aplikację umożliwiającą szybko i łatwo obstawiać wybrane dyscypliny. Jedną z największych zalet Fortuny jest obsługa klienta – firma oferuje zróżnicowane formy kontaktu takie jak:

– formularz kontaktowy

– zakładka „Pomoc”

– czat online

Dla początkujących w aplikacji dostępne są również przystępne tutoriale, które pozwalają bez wysiłku wejść w świat zakładów bukmacherskich.

LV BET – powiew świeżości

LV BET to najmłodszy z podanych tutaj bukmacherów online. Stawia na szybkość działania oraz atrakcyjne dodatki i promocje. Bukmacherzy oferują najwyższy na rynku bonus powitalny dla nowych użytkowników. Za popularność tej platformy odpowiadają przede wszystkim atrakcyjne promocje bukmacherskie i dodatkowe bonusy w postaci gratisowych pieniędzy za większą ilość zakładów. Najciekawszą funkcją dostarczaną przez tę firmę jest LV BET Rapid Pay, który pozwala na wypłatę środków w ciągu około 10 minut od zlecenia wypłaty na konto.

Wybierz coś dla siebie

Opisane powyżej oferty wymieniają tylko najbardziej charakterystyczne cechy danych bukmacherów, a szczegółowe funkcjonalności są dużo bardziej złożone. Zapoznaj się z nimi zanim wybierzesz, a później baw się, zarabiaj i przeżywaj jeszcze większe emocje związane z ulubionymi rozgrywkami.