Wybór praktycznej i zabawnej maty edukacyjnej

„Potrzeby małego człowieka”, to temat do rozmyślań przyszłych rodziców, którzy dowiedzieli się, że na świat wkrótce przyjdzie ich pierwsze dziecko. W ciągu tych pierwszych miesięcy dowiadują się wielu interesujących i przydatnych rzeczy na temat tego, co będzie potrzebne ich dziecku. Obecny rynek jest doskonale wyposażony we wszystkie potrzebne artykuły dziecięce.

Z czasem, kiedy dziecko pojawia się już na świecie dziecko rośnie i już zaczyna informować w sposób niewerbalny o swoich potrzebach. W tym okresie, dziecko zazwyczaj potrzebuje coraz więcej uwagi, z tego względu rodzice zaopatrują się w szereg interaktywnych, wesołych zabawek, które umilą maluchowi czas po odpoczynku, ale także pozytywnie wpłyną na jego rozwój. Dla kilkumiesięcznego malucha idealnym pomysłem na zajęcie czasu dziecku i zapewnienie nauki jest mata edukacyjna.

Kinderkraft Smartplay to nic innego jak zabawna i wielozadaniowa mata edukacyjna wysokiej jakości, wielokolorowa bardzo wesoła, specjalnie dla kilkumiesięcznego niemowlaka. Jest to mata edukacyjna polskiego producenta, która posiada nietuzinkową zaletę – może spełniać rolę maty edukacyjnej oraz kojca jednocześnie. Ma ona nietypowy kształt sześciokąta, dzięki temu mata jest większa od innych standardowych mat edukacyjnych, a to umożliwia dziecku więcej zabawy, może ono podziwiać większą ilość obrazków.

Mata Smartplay spełniając rolę kojca, posiada montowane boczne ścianki, dzięki niej rodzic ma możliwość panować nad sytuacją, nie musi wciąż mieć na oku swojego dziecka. Mata Smartplay to dla malucha gwarancja ciągłej zabawy, ponieważ wyposażona jest w 27 zabawek. Są to piłeczki oraz zawieszki: lusterko, słonik, grzechotki, rak i mini wisząca podusia. Kiedy dzieciaczek zasmakuje zabawy ze Smartplay, z pewnością nie będzie mógł przestać się bawić i oderwać wzroku od wiszących zabawek. Zabawki można powiesić na pętlach pałąków, na których można montować zabawki w dowolnym miejscu.

Kinderkraft Smartplay wyróżnia się tym, że jest wyposażona w wygodną, mięciutką poduszeczkę, dzięki niej dziecko odpocznie na plecach, może podeprzeć się, gdy zaczyna już siadać. Podusia może się także przydać pod brzuszek lub wtedy, kiedy dziecku jest potrzebna asekuracja przed upadkiem. Wesoła oraz wyraźna kolorystyka maty Kinderkraft Smartplay sprawia, że mata wciąż intryguje niemowlę, dzięki temu rozwija ono swoją sprawność koordynacyjno-wzrokową. Zapewnia zabawę już od pierwszych dni życia malucha, dzięki niej może ono poznawać świat kolorów i kształtów już od najmłodszych lat.