sport

Czy na bukmacherach można zarobić?

Obstawianie zakładów sportowych z każdym rokiem zyskuje na popularności. Pojawiają się nowe firmy bukmacherskie oferujące atrakcyjne bonusy bukmacherskie dla nowych graczy, z kolei pozostali starają się zatrzymać u siebie stałych klientów. Konkurencja nie śpi co sprawia, że możemy przebierać w wielu ciekawych ofertach różnych bukmacherów. Czy jednak na zakładach bukmacherskich można zarobić?

Cierpliwość jest podstawą sukcesu

      Na zakładach bukmacherskich możemy zarobić, ale niekoniecznie. Nie ma złotego środka, który sprawi, że będziemy regularnie wygrywać. Możemy dokładnie przeanalizować spotkanie, a boisko i tak wszystko zweryfikuje. Czasem potrzebne jest nam zwyczajne szczęście. Często osoby, które zaczynają swoją przygodę z bukmacherką myślą, że obstawią kilka kuponów i od razu będą bogaci. Nie tędy droga. W obstawianiu meczów bardzo ważną rolę odgrywa cierpliwość. Nie obstawiajmy na łapu-capu wszystkich spotkań. Doświadczeni gracze, którzy uzyskują stały przychód z bukmacherki, potrafią obstawiać miesięcznie jedynie 10-20 spotkań. Cierpliwie czekajmy na swoją okazję.

Odpowiednie dobieranie stawek

      Na początku ustalmy sobie ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na obstawianie. To będzie nasz budżet, który pamiętajmy, chcemy powiększyć, a nie stracić. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest odpowiednie stawkowanie. Nigdy nie grajmy spotkań va banque. Doświadczeni typerzy doskonale wiedzą, czym jest rozważne dobieranie stawek oraz zarządzanie budżetem, dzięki temu nie wpadają w dołek finansowy. Nawet jeżeli nie trafimy kilku kuponów pod rząd, nie zwiększajmy stawek i nie grajmy na tak zwane „odkucie się”. Tutaj właśnie wraca temat cierpliwości. Należy pamiętać, że obstawianie zakładów bukmacherskich to nie sprint, ale maraton.

Ile możemy zarobić u bukmachera?

      Zawodowi gracze, którzy zajmują się obstawianiem od wielu lat potrafią z bukmacherki wyciągać kilka tysięcy złotych „na czysto” miesięcznie. Na zakładach bukmacherskich można zarabiać, ale tylko w przypadkach, gdy będziemy stosować się do powyższych zasad. Nie traktujmy jednak zakładów bukmacherskich jako główne źródło dochodów, a raczej jako zabawę, dzięki której możemy sobie dorobić.