Dobry seks?

Dobry seks to podstawa związku. Jeśli w seksie jesteście zgrani, to w życiu również. Seks nie tylko eliminuje wasze stresy, odpręża i zbliża was do siebie, ale również jest wyznawaniem sobie miłości! Jak jednak wzbogacić nasz seks, jak sprawić by nie był nudny, co robić by był jeszcze lepszy niż dotychczas, ale bez żadnych erotycznych zabawek? Jest wiele rzeczy, które sprawią, że seks stanie się dużo lepszy, a nawet nie zdajecie sobie z nich sprawy. Przeczytajcie sami:

Jeszcze lepszy seks – bez robienia niczego niezwykłego?

Postarajcie się wyeliminować stres. Owszem, seks to świetny sposób na eliminację stresu, ale kto z nas ma ochotę na seks kiedy bardzo się czymś stresuje? No właśnie… Spróbuj może medytacji, by choć na chwilę spróbować ukoić nerwy, uspokoić się i nabrać ochoty na seks – który na pewno w znacznym stopniu zredukuje wasz stres. W czym ma pomoc medytacja? pomaga regulować wydzielanie hormonów w mózgu. Wytwarzając serotoninę i dopaminę, przy czym zaś zmniejsza ilość kortyzolu i adrenaliny. Trzeba tu również wspomnieć o tym, że nadmierny, długotrwały seks może uniemożliwiać osiągnięcie orgazmu.

Warto też zaznaczyć, że dzięki medytacji staniemy się bardziej wrażliwi na zapach, smak ale i dotyk – co zaś sprawi, że seks będzie lepszy…

Poczujcie swoją bliskość. Na co dzień jesteśmy raczej od siebie oddaleni, poprzez codzienne obowiązki i natłok pracy – postarajcie się zatrzymać choć na chwilę. Uspokoić się. Odsunąć wszystko od siebie. Miejcie na uwadze tylko Was, Waszą przyjemność… Wasz seks, Waszą bliskość i to, że sprawiają Wam te chwile największą z możliwych radości.

Pamiętajcie o sobie w ciągu dnia. Jeden sprośny sms, jedno zdjęcie wysłane spod biurka czy z ubikacji… To naprawdę działa i znacznie poprawi jakość Waszego seksu, jeśli coś w ostatnim czasie nie bardzo Wam „wychodzi”.