sport top

Popularni bukmacherzy w Polsce

Zakłady bukmacherskie to forma rozrywki i zarobku popularna na całym świecie. Nie inaczej jest w naszym kraju, gdzie istnieje kilka firm, które oferują możliwość zawarcia zakładów. Zasadniczo wszyscy bukmacherzy w Polsce działają na podobnych zasadach, niemniej warto wskazać trzech spośród kilku najpopularniejszych graczy na rynku:

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Bukmacher Fortuna – jeden z najdłużej działających podmiotów na rynku. Poza działalnością bukmacherską aktywnie angażuje się w organizację różnego rodzaju eventów sportowych. Fortuna oferuje możliwość zawierania zakładów drogą internetową, jak również poprzez liczne placówki stacjonarne położone w całej Polsce. Bukmacher ten jest niezwykle wiarygodną, a także uznaną marką. Od 2010 roku Fortuna jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Bukmacher Totolotek – to najstarszy bukmacher, który działa na polskim rynku, ponieważ swoją działalność zaczął prowadzić już w 1992 roku. Totolotek oferuje możliwość postawienia zakładów zarówno w swoich stacjonarnych punktach położonych na terytorium całej Polski, jak również poprzez drogę internetową. Ponadto Totolotek należy do The European Lotteries and Toto Association, czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów.

Bukmacher LV BET – to najmłodszy z przedstawionych bukmacherów, bowiem na rynku polskim pojawił się w 2016 roku. To marka, która szybko zyskuje na wartości i popularności przez co staje się godnym konkurentem dla pozostałych bukmacherów. Poza ofertą stawiania zakładów drogą internetową zakłady przyjmuje także w swoich punktach stacjonarnych. Oprócz tego LV BET angażuje się także w działalność sponsorską i promowanie swojej marki.

Należy podkreślić, że każdy z wyżej wymienionych bukmacherów prowadzi swoją działalności w sposób całkowicie zgodny z przepisami prawa. Każdy z tych podmiotów uzyskał od Ministra Finansów wymaganą licencję. Oznacza to, że zakłady postawione u tych bukmacherów są bezsprzecznie legalne z punktu widzenia prawa. Ponadto legalni bukmacherzy mogą odprowadzić w imieniu klienta podatek, a także bezproblemowo wypłacać należne klientom nagrody.