Śledź trasę przejazdu w aplikacji taxi

Śledź trasę przejazdu w aplikacji taxi

Chyba każdy z nas lubi wiedzieć gdzie znajduje się jego taksówka, za ile przyjedzie, jak długo będzie trwał kurs i ile za niego zapłaci, prawda? Z nowoczesną aplikacją od Taxi Polska to możliwe. Zainstaluj ją na swoim telefonie i miej pewność, że twój przejazd odbędzie się dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Poznaj lidera przejazdów pasażerskich w kraju i ciesz się z korzyści płynących z korzystania z naszej aplikacji. Sprawdź, czym jeszcze możemy się pochwalić.

Taxi Polska – lider przejazdów pasażerskich w kraju

Taxi Polska to nie od dziś niekwestionowany lider i wiodąca korporacja taksówkarska w naszym kraju. Znajdujemy się we wszystkich największych miastach w Polsce, gdzie cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Na rynku wyróżnia nas szczególnie pro-klienckie nastawienie, możliwość dopasowania się do ich potrzeb oraz szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań, która powstała właśnie z myślą o nich.

Nowoczesne rozwiązania są w naszym DNA

Aplikacja, którą znajdziesz tutaj: https://taxipolska19100.pl/aplikacja-mobilna/ to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które jest aktualnie dostępne na rynku. Jej podstawowym atutem jest to, że działa we wszystkich większych miastach na terenie kraju. Zainstalowanie jej na swoim telefonie daje ci pewność, gdziekolwiek się znajdziesz. Narzędzie pozwala ci na zamówienie przejazdów w dosłownie kilka sekund – wystarczy, że ustalisz cel przejazdu, ustawisz kilka dodatkowych parametrów, a samochód będzie już w drodze po ciebie. Dużą zaletą jest również możliwość stałego monitoringu położenia auta przy jej pomocy. Dzięki niej taksówkę zamówisz o każdej porze dnia i nocy i masz szansę na mobilną płatność – ty jedynie wsiadasz i wysiadasz z taksówki. Proces staje się całkowicie zautomatyzowany.

Czym jeszcze możemy się pochwalić?

Taxi Polska to szeroka flota nowoczesnych samochodów. W naszej ofercie znajdują się auta dopasowane do wszelkich potrzeb użytkowników. Dodatkowo, zatrudniamy jedynie profesjonalnych kierowców, którzy znają swoje miasto i potrafią zadbać o twój komfort i bezpieczeństwo.