gadzety reklamowe

10 praktycznych narzędzi reklamowych – co warto zamówić?

Narzędzia reklamowe doskonale nadają się jako podarunek dla klientów i kontrahentów. Również mogą być udanym prezentem dla pracowników firmy. Uzupełnione o nadrukowane albo wygrawerowane logo stanowią unikatowy upominek, który może przydać się w wielu sytuacjach. Co wybrać? Oto lista zawierające 10 praktycznych narzędzi, które mogą być personalizowane!

1. Scyzoryki

To bardzo popularne narzędzia reklamowe, które mogą być spersonalizowane i stanowić dzięki temu skuteczną formę promocji. Do dyspozycji są markowe scyzoryki, ale również produkty bez logo. Można zdecydować się na te klasyczne lub zawierając inne zestawy narzędzi.

2. Multitoole

Ten rodzaj gadżetów reklamowych świetnie sprawdzi się w wielu okolicznościach. Kategoria jest bardzo szeroka i obejmuje między innymi multitoole uniwersalne, przeznaczone dla rowerzystów i dla kierowców, dla turystów czy dla budowlańców, dlatego można bez problemu znaleźć wśród nich wiele produktów do wyboru.

3. Karty i noże multitool

Takie narzędzia reklamowe i noże mają formę płaskiej karty, dlatego można łatwo umieścić je w portfelu, by mieć je pod ręką przez cały czas. Zawierają różne rodzaje narzędzi, na przykład nożyki, nożyczki, długopisy, płaskie śrubokręty, światełka LED.

4. Noże do tapet

Bardzo praktyczne i przydatne nie tylko podczas tapetowania. Noże do tapet z wysuwanymi ostrzami sprawdzają się do wielu prac w domu i nie tylko. Dzięki uzupełnieniu o logo mogą być świetnym podarunkiem i efektywnie promować firmę.

5. Poziomica

Niezbędna w pracach w domu oraz dla profesjonalisty. Do wyboru są różne rodzaje poziomic długich oraz krótkich. Bardzo popularne są również poziomice małe, które wykończone są karabińczykami, dlatego można łatwo je doczepić.

6. Nożyk kieszonkowy

Mały i lekki nożyk ze składanym ostrzem. Do wyboru jest wiele modeli, między innymi efektowne noże wykończone drewnianymi rękojeściami.

7. Nóż kelnerski

Tego rodzaju nóż zawiera najczęściej trzy praktyczne narzędzia, a dokładnie są to mały nożyk, otwieracz do butelek oraz korkociąg. Świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy od firmy zajmującej się sprzedażą alkoholi.

8. Zestawy narzędzi w etui

Praktyczne zestawy narzędziowe zawierające różne rodzaje narzędzi, na przykład wkrętaki z wymiennymi końcówkami czy narzędzia samochodowe albo rowerowe. Dzięki temu, że są zamknięte w praktycznym etui, można łatwo je przechowywać i przenosić. Na etui można też umieścić logo firmy.

9. Narzędzia ogrodnicze

Świetny zakup dla firm w branży ogrodniczek. Narzędzia pomocne w sadzeniu roślin i uprawie ogrodu z logo będą wtedy strzałem w dziesiątkę.

10. Młotek bezpieczeństwa

Praktyczne akcesorium samochodowe, które pozwala na rozbicie szyby. Może mieć również dodatkowy nóż przeznaczony do przecinania pasów.